Szanowni Państwo,

 

Jako ZHR staramy się dostosować do panującej sytuacji, aby mogły odbyć się działania w ramach Harcerskiej Akcji Letniej. Jak wiadomo, w tym roku nie ma jednak szans na to aby obozy odbywały się w formie takiej samej jak w ubiegłych latach. Poniżej znajduje się list komendantki naszego obozu do Państwa, w którym opisuje ona sytuację. Na samym dole tego posta znajduje się ankieta, bardzo proszę o jej wypełnienie do środy, 13 maja.  Jest to dla nas bardzo ważne, żeby wiedzieć ile osób będzie uczestniczyło w tegorocznej HAL.

Jako drużynowy chciałbym również poinformować, że rozważam opcję wyjazdu w formie obozu wędrownego drużyny poza skupiskami ludzkimi – jest to jedna z opcji zalecanych nam przez Naczelnictwo. Na razie jednak proszę o określenie, czy Państwa synowie w ogóle wezmą udział w działaniach podejmowanych przez nas w te wakacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt ze mną mailowo (bartlomiej.dymaczewski@zhr.pl) lub telefonicznie (690 662 762).

 

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO

drużynowy

Szanowni Państwo, 

 

Tak jak obiecałam spieszymy z najświeższymi informacjami dotyczącymi organizacji tegorocznego obozu.
Władze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej na podstawie aktualnych obostrzeń państwowych przygotował rekomendacje dotyczące organizacji wyjazdów w ramach  Harcerskiej Akcji Letniej m.in. liczba osób na obozie nie powinna przekraczać 50 osób.
W związku z tym wpadliśmy na pomysł przeprowadzenia obozu w mniejszych grupach – szczepach na zasadzie turnusów,  tak aby  drużyny miały okazję do obozowego działania. Oczywiście bardzo ważne jest dla Nas Państwa zdanie w tym temacie, dlatego też przygotowaliśmy ankietę dotyczącą tego, czy wyrażają Państwo chęci , aby dziecko uczestniczyło w wydarzeniu w ramach tegorocznej Akcji Letniej.
Bardzo prosimy o uzupełnienie poniższej ankiety do środy 13 maja. Po zebraniu wszystkich wniosków przekażemy kolejny komunikat.
Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
komendantka obozu
phm. Joanna Bartłomiejczak HR

 

ANKIETA:

..

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *