Druhowie!

 

Jak wiecie, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej większość z nas siedzi zamknięta w domach i nie mamy możliwości spotkać się w pełnym gronie. Chciałbym wam jednak przypomnieć, że zbiórki zastępów dalej będą się odbywać, jednak w innych miejscach i z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Żeby nie ustać w rozwoju i zdobywaniu nowych stopni i sprawności, zapraszam was na Kapitułę Stopni i Sprawności, która odbędzie się w czwartek, 5 listopada. Na spotkaniu będziecie mogli omówić waszą próbę na stopień i dostosować ją do obecnych warunków tak, żebyście dalej mogli go zdobywać. Będziecie mogli również otworzyć próby na nowe sprawności, do czego bardzo zachęcam.

Aby zgłosić się na Kapitułę, wyślijcie skan/zdjęcie swojej karty próby na stopień oraz listę sprawności, które chcecie otworzyć/zamknąć na adres bartlomiej.dymaczewski@zhr.pl do poniedziałku, 2 listopada.

Następnie otrzymacie wiadomość zwrotną z informacją o zakwalifikowaniu się na Kapitułę wraz z godziną o której macie się stawić. Spotkanie Kapituły będzie przebiegało z zachowaniem bezpieczeństwa.

Liczę że będzie to okazja do spotkania się i porozmawiania z każdym z was.

 

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO

drużynowy

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *