Szanowni Państwo!

Z wielką radością informuję, że w Suchym Lesie będzie powstawał zastęp harcerek z 8 Poznańskiej Drużyny Harcerek „Tęcza” im. gen. Marii Wittek. Nasza rola jako drużyny harcerzy jest przy tym bardzo ważna, bo musimy pomóc przy stworzeniu pewnej bazy do działania dla dziewczyn, przede wszystkim przez nagłośnienie akcji.

Dlatego w imieniu swoim, całej drużyny a także komendy „Tęczy” proszę Państwa o rozpowszechnianie tej informacji – czy to do Państwa córek, do znajomych, koleżanek i przyjaciółek harcerzy – każda dziewczyna jest mile widziana!

Konkretne informacje co do daty i formy naboru pojawią się po zapisach chętnych, które znajdą Państwo tutaj: https://forms.gle/9igsKMT7u5pTrWmG7

Sprawa Terminarza:

Sytuacja Covidowa powoli się uspokaja, co pozwala nam niedługo powrócić do zbiórek w zastępach, o czym zostaną powiadomieni Państwa synowie już niebawem. Aktualnie nie mamy możliwości działać w większej grupie, co wyklucza również zbiórki całej drużyny w tradycyjnej formie i biwaki. Kiedy te restrykcje zostaną zniesione, zostaną Państwo powiadomieni o nowym kształcie terminarza. Na obecną chwilę wiemy, że w związku z przełożeniem Ferii zimowych, zimowisko zostało odwołane.

 

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *