Szanowni Państwo!

Zbliża się koniec roku, a z nim podsumowania, w tym formalne. Od 2019 roku w ZHR działamy na podstawie bazy danych, która służy m.in. do potwierdzania ilości uczestników jednostek harcerskich. Każdy członek ZHR musi mieć założone konto w bazie ZHR, lub jeżeli jest niepełnoletni, konto muszą mieć założeni jego rodzice. Dlatego uprzejmie proszę Państwa o zarejestrowanie się i swoich synów w bazie ZHR, wg poniższej instrukcji:

Instrukcja rejestracji

BAZA ZHR

Proszę zwrócić uwagę na poprawne wypełnianie danych swoich i dziecka, tak żeby uniknąć sytuacji w której rodzic wpisuje swoje dane w danych harcerza i odwrotnie (po rejestracji zmieniamy osobę w prawym górnym rogu)

W zakładce ZHR/Dane harcerskie z pomocą syna należy uzupełnić stopień oraz jego przynależność do jednostki:

  • Okręg: Okręg Wielkopolski ZHR
  • Chorągiew: Wielkopolska Chorągiew Harcerzy im. hm. Floriana Marciniaka
  • Hufiec: II Poznański Hufiec Harcerzy „Gniazdo”
  • Drużyna: 1 Sucholeska Drużyna Harcerzy „Grań”

 

Składki: proszę o uzupełnienie składek członkowskich za 2020 rok tych z Państwa, którzy jeszcze ich nie opłacili. Składki członkowskie są zbierane kwartalnie i wynoszą 16 zł/miesiąc (48 zł za kwartał). Są potrzebne do utrzymania funkcjonowania całego związku. Jeżeli Państwa syn był na obozie letnim, ma opłacone składki conajmniej do III kwartału 2020. W tym przypadku proszę o wpłatę jedynie za IV kwartał 2020. W przypadku w którym Państwa syn dołączył do drużyny niedawno, należy policzyć tylko te miesiące w których był w drużynie. Jeżeli nie są Państwo pewni czy opłacili Państwo składki swojego syna, proszę o kontakt. Dodatkowe informacje w zakładce Składki.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę pisać na mój adres mailowy bartlomiej.dymaczewski@zhr.pl.

 

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO

drużynowy

 

 

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *