Szanowni Państwo!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Państwa na odwiedziny obozowe, abyśmy mogli pokazać Państwu nasz „leśny dom” i żebyśmy mogli spędzić wspólnie czas.

Plan odwiedzin:

  • 10:00 rozpoczęcie odwiedzin – od tej godziny zapraszamy do obozu. Mogą Państwo opuścić z dzieckiem teren obozu, ale tylko po uprzednim wypisaniu go u drużynowego – w tym celu proszę o wzięcie ze sobą dowodu osobistego.
  • 14:00 – obiad (dla chętnych)
  • 16:30 – Msza Święta
  • 18:00 – wspólne ognisko
  • 20:00 – koniec odwiedzin

Dojazd:

Na teren obozu można dojechać kierując się do miejscowości Papowo (https://maps.app.goo.gl/HAa4oqNXnpEh7ghGA?g_st=ic) – należy wjechać do Papowa od strony miejscowości Ługi Wałeckie (przez Gostomię), lub bezpośrednio z drogi krajowej nr 22 (jadąc z Wałcza, dojazd do wsi od północnej strony) – proszę zwracać uwagę na to, żeby wjechać do Papowa od północy lub od wschodu, gdyż inne drogi są nieprzyjazne dla samochodów osobowych. Z Papowa do obozu prowadzą znaki z napisem ZHR, postaramy się zapewnić również osoby kierujące ruchem i wskazujące miejsca parkingowe.

Mam nadzieję że zobaczymy się wszyscy już w niedzielę. Zachęcam również do wzięcia udziału w Mszy oraz ognisku na terenie obozu.

Z wyrazami szacunku

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HR

drużynowy