Druhowie!

Rozpoczął się czerwiec, a więc do obozu coraz mniej czasu. Pora zacząć zbierać ekwipunek…

  1. Ekwipunek. W zakładce „Obóz” znajdziecie listę ekwipunku na obóz. Do plecaka należy spakować dokładnie to, co zostało w nim wymienione. Pamiętajcie o idealnym umundurowaniu.
  2. Pakowanie sprzętu. Sprzęt, dzięki któremu zbudujemy nasz obóz (namioty, narzędzia, elementy kuchni) wyjeżdża na miejsce obozowe kilka dni przed jego rozpoczęciem – 6 lipca (wtorek). Jednak to my jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby ten sprzęt załadować na ciężarówkę. W związku z tym spotykamy się wszyscy tego dnia rano (dokładna godzina będzie podana później, jednak należy się nastawić na wczesne wstawanie) aby pomóc w ładowaniu sprzętu. UWAGA! Tego dnia przynosicie ze sobą również swoje plecaki! One także razem ze sprzętem jadą ciężarówką na miejsce obozowe przed wami. Nie ma możliwości zabrania plecaka ze sobą w dniu wyjazdu, dlatego jeżeli 6 lipca nie ma was w Suchym Lesie, musicie zorganizować kogoś, kto przyniesie na miejsce wasz plecak i pomoże przy ładowaniu.
  3. Składki. Aby móc pojechać na obóz, każdy członek drużyny musi mieć opłacone składki (16 zł miesięcznie) do września włącznie. W związku z tym upewnijcie się, że wasze składki są opłacone na bieżąco. Więcej informacji o składkach: Składki i 1%

Pamiętajcie również o tym, aby stworzyć w zastępach plan namiotu i przygotować sprzęt do pionierki. Ułatwi wam to pracę już od pierwszego dnia.

 

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO