Druhowie,

Dla tych, których nie było na turnieju, żałujcie! Było dużo emocji, a w wyniku potrójnego remisu grańmistrzem dożywotnio mianowany został druh Antoni Kozanecki! Gratulacje!

A teraz kilka informacji na temat tego co będzie działo się w najbliższych tygodniach.

  1. Zbliżają się Święta Wielkanocne – większość z was tego nie pamięta, ale przed pandemią mieliśmy w zwyczaju wystawiać w Wielką Sobotę wartę przy Grobie Pańskim. Nie inaczej będzie w tym roku, tego dnia spotkamy się na zbiórce wielkanocnej połączonej z wartą honorową. Szczegóły niedługo, ale już dziś potwierdźcie swoją obecność w poniższym formularzu: https://forms.gle/3bv1Tvr4eMAdgnpG9    – proszę o wypełnienie każdego, nawet tych, którzy wiedzą że nie mogą się pojawić.
  2. Kolejna tradycja drużyny odmrażana po 3 latach – IV edycja Biwaku Majowego! Wierzę, że uda nam się w tym roku spędzić razem majówkę, Ci którzy pamiętają poprzednie, wiedzą, że biwak majowy to najlepszy biwak w całym roku 😉 Nie możecie go przegapić! Na razie nie powiem gdzie dokładnie jedziemy, chociaż może uda wam się podłapać kilka wskazówek…
  3. Wyruszymy z Poznania wieczorem (ok. 22) w piątek, 29 kwietnia, a powrót planowany jest na 3 maja rano (najpewniej przed godziną 8:00) – więcej informacji wkrótce, pamiętajcie by zaglądać na stronę regularnie.

Czuwaj!

pwd. Bartłomiej Dymaczewski HO

drużynowy

 

 

PS. Pierwszy akapit to oczywiście żart (w końcu 1 kwietnia zobowiązuje), wygrał druh Szymon Inglot, zastępowy Orłów, wyprzedzając tylko o 3 punkty Karola, zastępowego Kruków. Gratulacje dla Grańmistrza i wszystkich uczestników turnieju!

Kategorie: Aktualności

2 Komentarze

szymonjumper · 1 kwietnia 2022 o 23:04

Od kiedy istnieje opcja komentowania postów?

    Admin · 13 kwietnia 2022 o 21:03

    Od początku istnienia strony, ale nikt nie komentował. Gratulacje, jesteś pierwszym komentującym od 2017 roku!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.